עבר פלילי

אחותי, איפה התלונה שלי?

June 1, 2020

ב- 17 ליולי 2019 דווח כי המשטרה בקפריסין חוקרת תלונה של תיירת בת 19 שטוענת כי עברה אונס קבוצתי בבית מלון באיה נאפה בידי נערים ישראליים. ישראל נכנסה לסחרור.

כל הנערים שנחשדו במעורבות באונס הקבוצתי שוחררו בסופו של דבר ושבו לישראל. לישראל הגיע גם סרטון בעל תוכן מיני של אותה מתלוננת, שהופץ לטענתה ללא ידיעתה וללא הסכמתה ונהיה ויראלי. הפצת הסרטון בישראל עברה בלא חקירה יזומה ע"י המשטרה- למרות שיש באפשרותה לעשות זאת בהתאם לסעיף 59 לחוק סדר הדין הפלילי, ובניגוד להנחיית פרקליט המדינה בנושא (2.29) ולהצהרות כאילו המשטרה והפרקליטות מתייחסות לנושא ברצינות.

 

קבוצה של אנשים לא עמדה לתת לזה לעבור בשקט. והם ביקשו, באופן תקדימי, להגיש תלונות על הטרדה מינית, בטענה שהפצת הסרטון פוגעת ומאיימת עליהן, ומעבירה מסר מחריד לכל אישה ונערה- שנחשפות להפצה, ורואות כיצד לא נעשה דבר.

זהו הסיפור המוזר של התלונות שהוגשו.

בתמונה: סיוון מור, מירב שנפ במעמד הגשת התלונה בת"א. באדיבות סיוון מור.

*נותני החסות לפרק: משק הילמן ירקות טריים. לאתר ההזמנות: https://meshekhilman.firebaseapp.com/ . מאזיני עבר פלילי מקבלים 10% הנחה, בהקשת קוד קופון: PLYLY 

עריכת סאונד: זאק אביעד Zac Aviad 

דף הפייסבוקhttps://www.facebook.com/CriminalRecordPod/ (להצעת חסויות יש לפנות בהודעה אישית לעמוד). קבוצת הפייסבוק שלנו! https://www.facebook.com/groups/2804838766299266/

כשאתם מפטרנים אתם עוזרים לי להמשיך עם הדבר הזה, ואפילו לגייס עוד שותפים-לפשע: https://www.patreon.com/CriminalRecord רוצים להציע עזרה אחרת? צרו קשר דרך עמוד הפייסבוק.

מוזיקה בפרק: זאת מלחמה - יסמין ג'אזז לסלרוט jazz leselrot (יש כבוד!)

 - Sunday Cutting - AJMW Permission by artist. ‘Eternal’ out now on Chillhop Records

check it out

הבלוג שמלווה את הפודקאסט: https://criminalrecordpodcast.blogspot.com/ (פרקים להאזנה, תמלילי הפרקים, תמונות, מסמכים ועוד).

 

Podbean App

Play this podcast on Podbean App